محل تبلیغات شما

اوضاع کرونا تو خونمون داره بحرانی میشه.

چند هفته است که هاله میگه ممکنه کرونا داشته باشم. علائمکرونا اینقدر دوام نداره. ضمن اینکه با توجه به اینکه کمتر از همه از خونه خارجمیشه و بیشتر از همه مون رعایت می کنه، هم احتمال ابتلاش پایینه و هم اینکه درصورت ابتلا از من یا هدا گرفته که بیشتر میریم بیرون. در غیر این صورت هم احتمالاینکه خودش گرفته باشه و به ما انتقال نداده باشه، محاله.

از این نظر کرونا نباید گرفته باشه، ولی هر چند روز شروعمیکنه سرفه کردن. اول صبح یه چند دقیقه ای سرفه میکنه. من هم در طول روز سرفه هایخفیفی دارم. سرفه های من که طبیعین و قبلا هم چنین مختصر سرفه‌ای داشتم. موضوع تااینجای کار هیچ جای نگرانی نداشت. هاله به شدت جوگیره و هر چیزی که بشنوه، نشونمیده.

دیشب پدرم شروع کرد به سرفه کردن. چند سالی هست که ندیدم سرفهکنه. دیشب نتونستم درست بخوابم. نگرانی شدت گرفته. با توجه به اینکه بطور عادی بیمارهست، واقعاً نگران کننده است. احتمال اینکه ویروس تو بدن من و هاله ضعیف بوده باشهو حالا به پدر رسیده باشه، واقعاً وجود داره. صبح بیدار شدم که برم سر کار، رفتمتو اتاق لباس هامو عوض کردم و وقتی داشتم از خونه خارج میشدم، بازم شرو کرد سرفهکردن. شبح کرونا بر سرمون سایه انداخته. اوضاع بالاخره خوفناک شد. خیلی مراقبتکردیم ولی معلوم نیست چی میخواد بشه.

اصلاحیه (دو روز بعد مطلب): نه. مثل اینکه سرفه های پدر هم یه حساسیت ساده بوده و دیگه اثری ازشون ندیدیم.

گزارشی از یک ارائه

دختری به نام لیلا

کرونا؛ گرفتن یا نگرفتن!

سرفه ,اینکه ,کرونا ,هم ,باشه، ,احتمال ,سرفه های ,سرفه کردن ,از همه ,به اینکه ,توجه به

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cosumcompcip نیوشا و راز سلامتی henlouroless niemisano مشاوره تحصیلی(تیزهوشان،نمونه) هیئت تعزیه سالار شهیدان رضوانشهر یزد-صدوق شهر فوتبال همه چیز از همه جا Barbara's blog تامین سرمایه و وام فوری موبایل سیم تل